Hakkımızda

Avunduk Şirketler Grubu; bünyesinde yer alan Avunduk İth.İhr.Ltd.Şti, Meriç Süt Ürünleri, Mercem Gıda, Egemel Turizm & Residence, ve aynı zamanda ada genelinde bayiliğini yaptığımız Kristal Endüstriyel, Galeri Kristal, Kristal Soğutma, Açık Büfe ve satış sonrası hizmetlerimizin destekçisi olarak kendi bünyemizde oluşturduğumuz Teknik Servisimiz ile Kıbrıs Türk Ekonomisine önemli bir girdi sağlamaktadır. Farklı sektörlerde yer alan şirketlerimiz ile önemli bir istihdam yaratan Avunduk Şirketler Gurubu, misyonu gereği her geçen sene gelişerek büyümesini devam ettirmektedir.

1998 yılında bu yana çalışmalarını hızla sürdüren Avunduk Şirketler Grubu, 2009 yilindan berli grup sirketlerinin arasinda olan Akinoks Paslanmaz Celik San Ltd’i ile, Kristal Endüstriyel mutfak, Galeri Kristal (otel ekipmanlari), Kristal Soğutma ve Kristal Açık Büfe’nin Kıbrıs adasi genel distributorudur.  Bayisi oldugu markalari adanin önde gelen şirketleri arasına sokmayi başaran Akinoks Paslanmaz Celik San Ltd. yenilikçi yapısıyla dünyaca unlu markalari da adamiza getirmeyi basarmistir. Akinoks bulunduğu sektörde akla ilk gelen markalardan birisi olup, bagli oldugu Avunduk Şirketler Grubunun kurumsal yapısı,21 yıllık tecrübesi ve kalite anlayışı ile her zaman bir adım önde olmayı ilke edinmiştir.

Ticari hayatına ilke ve prensiplerinden ödün vermeden devam eden Avunduk Şirketler Grubu her sene hedeflerini daha yukarıya taşımaktadır. Çalışanları ve iş ortakları ile bir ekip ruhu oluşturmuş şirketler grubumuz adada öncü firmalardan olmuştur.

 

 

 

Avunduk Şirketler Grup Direktörü,

CANDAN AVUNDUK