Proje

En doğru sistemi oluşturarak en yüksek verimi almak ve sistemin içindekileri mutlu edecek çalışma ortamını yaratmak Kristal Endüstriyel proje grubunun ana prensibidir.

Kristal Endüstriyel‘in proje hizmetleri ve işletmeye alma sonrası verdiği teknik servis ,işletmelerin faaliyetlerini sürdürebilmesi için gerekli desteği sağlamaktadır.

Kristal Endüstriyel düzenlenen eğitim seminerleri ile sektörde bilinç yükseltme ve yeni ufuklar yaratma hedeflerini gerçekleştiriyor.Eğitimi verilen konuyla ilgili uzmanlar , seminerleri sektörden tüm ilgililerin katılımına açık olarak veriyor.  

Eğitim çalışmalarımızdaki temel amaç ,Kristal Endüstriyel çalışanlarının daha sağlıklı hizmet üretmeleri için bilgilerinin güncelleştirilmesinin yanı sıra , müşterilerimizin de katılabileceği çalışmalarla Kristal Endüstriyel ve verdiği hizmetleri daha iyi ifade edebilmektedir.

Kristal Endüstriyel uzman ve deneyimli teknik kadrosu aracılığıyla ,işletmenin ihtiyaçları ve mekanın yapısı doğrultusunda , tüm detayları içeren bir projelendirme işlemi gerçekleşir.Bu işlemi mutfakta çalışacak olan insanlarla beraber uygular.Onların istekleri doğrultusunda  projelendirme aşamasını sonlandırır.Projelendirilmiş mekana sadece plan görüntüsünde değil 3 boyutlu hale getirerek daha akılda kalıcı ve anlaşılır olmasını sağlar.Kristal Endüstriyel' in amacı, verimli ve çalışanları memnun edecek mükemmel mutfaklar tasarlamak ve yaratmaktadır.