Hakkımızda

Avunduk Şirketler Grubu, bünyesinde yer alan Avunduk İth. İhr. Ltd. Şti, Meriç Süt Ürünleri, Mercem Gıda, Egemel Turizm & Residence ve aynı zamanda ada genelinde bayiliğini yaptığımız Kristal Endüstriyel, Galeri Kristal, Kristal Soğutma, Açık Büfe ve satış sonrası hizmetlerimizin destekçisi olarak kendi bünyemizde oluşturduğumuz Teknik Servisimiz ile Kıbrıs Türk Ekonomisine önemli bir girdi sağlamaktadır. Farklı sektörlerde yer alan şirketlerimiz ile önemli bir istihdam yaratan Avunduk Şirketler Gurubu, misyonu gereği her geçen sene gelişerek büyümesini devam ettirmektedir.

1998 yılında bu yana çalışmalarını hızla sürdüren Avunduk Şirketler Grubu, 2009 yılından itibaren grup şirketlerinin arasında olan Akinoks Paslanmaz Çelik San. Ltd. ile, Kristal Endüstriyel Mutfak, Galeri Kristal (otel ekipmanları), Kristal Soğutma ve Kristal Açık Büfe’nin Kıbrıs adası genel distribütörüdür. Bayisi olduğu markaları adanın önde gelen şirketleri arasına sokmayı başaran Akinoks Paslanmaz Çelik San. Ltd. yenilikçi yapısıyla dünyaca ünlü markaları da adamıza getirmeyi başarmıştır. Akinoks bulunduğu sektörde akla ilk gelen markalardan birisi olup, bağlı oldugu Avunduk Şirketler Grubu’nun kurumsal yapısı, 21 yıllık tecrübesi ve kalite anlayışı ile her zaman bir adım önde olmayı ilke edinmiştir.

Ticari hayatına ilke ve prensiplerinden ödün vermeden devam eden Avunduk Şirketler Grubu her sene hedeflerini daha yukarıya taşımaktadır. Çalışanları ve iş ortakları ile bir ekip ruhu oluşturmuş şirketler grubumuz adada öncü firmalardan olmuştur.

HAZIR MISINIZ?

Dünya standartları
Akinoks ile yanıbaşınızda.