Hakkımızda

Avunduk Şirketler Grubu olarak, 1998 yılından günümüze, kendi alanında farklı başarı hikayeleri yazan Avunduk Grup altında aktif ve başarılı halde çalışan Meriç Süt Ürünleri, Charcuterie ve Milk Hayvancılık markalarımızın yanı sıra, Akinoks Paslanmaz Çelik San. Ltd. markalarına liderlik etmekteyiz.

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti ekonomisinin güçlenmesi, istihdamın desteklenmesi ve ülkemizin değerli yatırım ve yatırımcılarının güvenle işbirliği yapabilecekleri ortamı 1998’den beri sunuyor olmanın haklı gururu ile KKTC ekonomisinin en büyük yatırım liderlerinden biri olmaktan kıvanç duymakta, bunun gururuyla işimize tutkuyla sarılmaktayız.

Avunduk Şirketler Grubu ailemize, 2004 yılında kattığımız Akinoks Paslanmaz Çelik Sanayi Ltd. ile ada genelinde Kristal Endüstriyel, Galeri Kristal, Kristal Soğutma ve Kristal Açık Büfe gibi sektöründe dünya liderlerinin bayiliğini bulundurmakta, işletmelere en uygun profesyonel set üstü ekipmanları için müşterilerimize danışmanlıktan kuruluma sorunsuz bir süreç sağlamaktayız.

Kuzey Kıbrıs servis sektörünü global hizmet seviyesine taşımak için çalışan Akinoks Paslanmaz Çelik Sanayi ekibimiz, ülkemizin otel zincirlerinden butik otellerine 50’den fazla yatırımcının, 100’den fazla restoran sahibinin ve her yaş grubu okullarımızın mutfaklarında tercih edilmesi, en büyük kıvancımızdır.

Müşterilerimize sağladığımız servis programlamasından iş takibine 7/24 hizmet veren servis ekibimiz, satış sonrası güvencesi ile daima müşterilerimizin verimliliğini en ön safhada tutmuştur.

Her geçen gün aramıza katılan yeni yatırımcılara, ülke ve ekonomimize hizmet vermek için kendimizi geliştirmeye, ülke ekonomimizi destekleyecek adımlar atmaya devam ediyor, verdiğimiz hizmetlerle sektörün en iyi markası olmaktan gurur duyuyoruz.

HAZIR MISINIZ?

Dünya standartları
Akinoks ile yanıbaşınızda.

+90 392 22 79 376