Hakkımızda

Avunduk Şirketler Grubu olarak 1998 yılından günümüze, her biri kendi alanında farklı başarı hikayeleri yazan Avunduk İthalat İhracat Ltd Şirketi, Meriç Süt Ürünleri, Mercan Gıda, Egemen Turizm & Residence markalarına liderlik etmekteyiz. Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti ekonomisinin güçlenmesi, istihdamın desteklenmesi ve ülkemizin değerli yatırım ve yatırımcılarının güvenle, sorgusuz sualsiz çalışmak isteyeceği kaliteyi onlara sunmak için gece gündüz demeden çalışıyoruz.

Avunduk Şirketler Grubu ailemize 2009 yılında kattığımız Akinoks Paslanmaz Çelik Sanayi Limited ile ada genelinde Kristal Endüstriyel, Galeri Kristal, Kristal Soğutma ve Kristal Açık Büfe gibi sektörde dünya liderlerinin bayiliğini bulundurmaktayız. İşletmenize en uygun profesyonel set üstü ekipmanları için sizlere danışmanlık sağlıyor, kurulum aşamasını kolaylaştırıyoruz.

Kuzey Kıbrıs servis sektörünü global hizmet seviyesine taşımak için bıkmadan usanmadan kocaman bir ekiple çalışıyoruz. Kalite tesadüf olmadığından ülkemizin otel zincirlerinden , butik otellerine elliden fazla yatırımcının tercihi Akinoks Paslanmaz Çelik Sanayi Ltd oldu.

Kuzey Kıbrıs’ın dört bir yanında faaliyet gösteren hizmet sektörlerinin başında gelen yüzden fazla restoran bizimle çalışmayı seçti. Kalitemizin yanında halkımızın sağlık ve hijyeni için verdiğimiz önem ve taşıdığımız sorumlulukla ürettiğimiz ürünler her yaş grubu okullarımızın mutfaklarında tercih edildi.

Akinoks ailesi olarak işinin ehli ve tecrübeli teknik servis ekibimiz ile desteğimizi her an yanınızda hissettirmeye devam ediyoruz. Servis programlamasından, takibine, özellikle onarım süreçlerinde sizlerin hayatını kolaylaştırıyoruz. Kuzey Kıbrıs’ımızın her bir yanında olan müşterilerimiz için 24 saat hizmet veren teknik servisimiz size bir telefondan da yakın.

Dünyanın en iyi şeflerinin söylediği gibi “Şefin yarattığı lezzete lezzet katan, mutfağında bulundurduğu güçlü ekipmanlar ile yaşadığı konfor ve huzurdur.”

Her geçen gün aramıza katılan yeni yatırımcılara, ülkemizi seven sizlere daha iyi hizmet vermek için kendimizi geliştirmeye, ülke ekonomimizi destekleyecek adımlar atmaya devam ediyor, verdiğimiz hizmetlerle en iyisi olmaktan gurur duyuyoruz.

Sizlere kapımız da kalbimiz de her zaman açık. Bekleriz…

HAZIR MISINIZ?

Dünya standartları
Akinoks ile yanıbaşınızda.

+90 392 22 79 376